7/24 ulaşım numarası: 0534-939-32-27

CNC Polipropilen Kesim

Polipropilen Nedir ?

Polipropilen , otomotiv sanayinde kullanılan parçalardan, tekstil ve yiyecek paketlemesine kadar çok geniş kullanım alanı olan termoplastik bir polimerdir.

Petrol parçalanırken Gaz olarak açığa çıkan ürünün polimerizasyonu sonucu oluşan sentetik Madde. Düşük maliyetli, petrokimya artıklarından elde edilen genel maksatlı bir ısıl yoğruk.

Polipropilen , otomotiv sanayinde kullanılan parçalardan, tekstil ve yiyecek paketlemesine kadar çok geniş kullanım alanı olan termoplastik bir polimerdir. Monomer propilenin Polimer hale getirilmesi ile elde edilen Polipropilen kimyasal solventlere (asit ve bazlar) karşı aşırı derecede dirençlidir.

 

 Etiketler
polipropilen,polietilen nedir? polipropilen,polietilen çeşitleri,polipropilen,polietilen nerelerde kullanılır?cnc polipropilen,polietilen kesim,cnc polipropilen,polietilen kazıma,cnc polipropilen,polietilen oyma,cnc polipropilen,polietilen ebatlama,Cnc router polipropilen,polietilen kesim,cnc lazer polipropilen,polietilen kesim,cnc router kesim,cnc polipropilen,polietilen pompa kesim,cnc plazma kesim, cnc lazer kesim


Neler Kesebiliyoruz?

İletişim Detayları
Render Makina

Yukarı Mah. Çavuşoğlu Cad. No : 5 / 14
Kartal İstanbul

Bize Ulaşın

Email: info@cncrouterkesim.com
Email: info@rendermakina.com


Tel.: 0534.939.32.27
Tel.: 0554.753.97.98© Copyright 2010 yapımcı Rendermakina Ana Sayfa Cnc Kesim Çalışmalarımız Cnc Video İletişim